sobota, 26 stycznia 2013

Mów mi dobrze- happysad

Cześć. :) Z racji tego,że perkusista mojego ulubionego zespołu miał 30 urodziny 21 stycznia,pragnę polecić wam wg. mnie jedną z lepszych ich piosenek.

"Mów mi dobrze",bo ją mam na myśli- jest tytułowym utworem z płyty wydanej w 2009roku.
W tej piosence na pewno podoba mi się tekst (z resztą nie tylko w tej,bo wszystkie piosenki happysadu mają w sobie pewnego rodzaju ukrytą treść i mimo swej pozornej prostoty,są naprawdę trudne do zrozumienia-dla mnie jest to ich największy atut.)
Oprócz tego mają ogromny talent :

Kuba Kawalec nie tylko jest w tym zespole wokalistą,ale również gitarzystą i tekściarzem -szacun

Łukasz Cegliński- wymiata na gitarze elektrycznej (a także np. wspomaga zespół Hurt na ukulele)

Artur Telka - basista ♥ Ostatnio pokochałam dźwięk basu, szczególnie w piosenkach happysadu. Masakra

Jarosław Dubin -nasz poniedziałkowy solenizant. Wg. mnie jest jednym lepszych z perkusistów w Polsce.. -na pewno moim ulubionym. Świetny jest ♥

Dodatkowo zespół wspomaga na trąbce i klawiszach Daniel Pomorski


Podoba wam się happysad? 

2 komentarze:

  1. Jak już pewnie widziałaś na moim blogu: UBÓSTWIAM!!! ♥♥♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  2. nie słyszałam piosenki, ani nawet zespołu i teraz wiem co straciłam:)

    OdpowiedzUsuń