Mnie urzekła swoją delikatnością i melodyjnością. Uroku dodaje niezwykle lekki głos Ellie, który wprawia w zachwyt niejednego słuchacza. Myślę, że jest to świetna piosenka dla kogoś kto chciałby posłuchać czegoś mniej krzykliwego, spokojnego, czegoś kojącego.
Mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. :)