sobota, 5 stycznia 2013

Inauguracja :)

CZEŚĆ ! Mam na imię Justyna . Na tym blogu będzie można znaleźć coś z muzyki pop, reagge, rock, rap, dance, soul , r&b , disco polo i ogólnie to ,co wpadnie mi w ucho i wyda się interesujące.
Mam nadzieję,że ten blog będzie dla was ciekawy .. 

Jako pierwszy na tapetę pójdzie jeden z moich ulubionych zespołów zagranicznych, czyli 

THE BLACK EYED PEAS 

Jest to hip hopowy amerykański zespół . Powstał w Los Angeles w 1995r. Na swoim koncie ma sześć albumów studyjnych, dwie kompilacje, jeden minialbum, dwa albumy wideo i 22 single.

Członkowie to :


will.i.am  (William James Adams Jr.)

Fergie  (Stacy Ann Ferguson)

Taboo  (Jaime Luis Gomez)

apl.de.ap (Allen Pineda Lindo) 

W 2011 zawiesili działalność, jednak nie oznacza to ,że zespół się rozpadł . :D 

Myślę ,że zespół jest wam znany. 

Lubicie Black Eyed Peas? 
Jaka jest wasza ulubiona piosenka ,albo z którą jako pierwszą się spotkaliście? 
Co podoba się Wam w tym zespole,a co się nie podoba? 
Lubicie ten zespół w "starym wydaniu" czy w nowym ?? (chodzi mi o to,że moim zdaniem ich nowe wydanie jest takie bardziej otwarte na techno i jest dużo takich "dyskotekowych" brzmień) .. 

Ja osobiście lubię ten zespół. Uwielbiam głos Fergie.. dla mnie jest to chyba największy atut zespołu . Ogólnie mają fajne, melodyjne utwory które szybko zapadają w pamięć. 
Nie mam ulubionego utworu,ale do kanonu najlepszych dałabym pewnie:
"Meet me Halfway"
"Pump it"
"Shut up"
"I gotta feeling"
"Whenever"
"Don't lie"
"Where is the love"
 "Don't phunk with my heart"


A tutaj wspomniane wyżej "Whenever" 


Jak dla mnie ta piosenka jest bardzo ładna.. delikatna. Ma coś w sobie :) Wgl. szybko wpada w ucho. Świetna !
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz