Mam nadzieję,że ten blog będzie dla was ciekawy ..
Jako pierwszy na tapetę pójdzie jeden z moich ulubionych zespołów zagranicznych, czyli
THE BLACK EYED PEAS
Jest to hip hopowy amerykański zespół . Powstał w Los Angeles w 1995r. Na swoim koncie ma sześć albumów studyjnych, dwie kompilacje, jeden minialbum, dwa albumy wideo i 22 single.
Członkowie to :
will.i.am (William James Adams Jr.)
Fergie (Stacy Ann Ferguson)
Taboo (Jaime Luis Gomez)
apl.de.ap (Allen Pineda Lindo)
W 2011 zawiesili działalność, jednak nie oznacza to ,że zespół się rozpadł . :D
Myślę ,że zespół jest wam znany.
Lubicie Black Eyed Peas?
Jaka jest wasza ulubiona piosenka ,albo z którą jako pierwszą się spotkaliście?
Co podoba się Wam w tym zespole,a co się nie podoba?
Lubicie ten zespół w "starym wydaniu" czy w nowym ?? (chodzi mi o to,że moim zdaniem ich nowe wydanie jest takie bardziej otwarte na techno i jest dużo takich "dyskotekowych" brzmień) ..
Ja osobiście lubię ten zespół. Uwielbiam głos Fergie.. dla mnie jest to chyba największy atut zespołu . Ogólnie mają fajne, melodyjne utwory które szybko zapadają w pamięć.
Nie mam ulubionego utworu,ale do kanonu najlepszych dałabym pewnie:
"Meet me Halfway"
"Pump it"
"Shut up"
"I gotta feeling"
"Whenever"
"Don't lie"
"Where is the love"
"Don't phunk with my heart"
A tutaj wspomniane wyżej "Whenever"
Jak dla mnie ta piosenka jest bardzo ładna.. delikatna. Ma coś w sobie :) Wgl. szybko wpada w ucho. Świetna !

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz