W tej piosence na pewno podoba mi się tekst (z resztą nie tylko w tej,bo wszystkie piosenki happysadu mają w sobie pewnego rodzaju ukrytą treść i mimo swej pozornej prostoty,są naprawdę trudne do zrozumienia-dla mnie jest to ich największy atut.)
Oprócz tego mają ogromny talent :
Kuba Kawalec nie tylko jest w tym zespole wokalistą,ale również gitarzystą i tekściarzem -szacun
Łukasz Cegliński- wymiata na gitarze elektrycznej (a także np. wspomaga zespół Hurt na ukulele)
Artur Telka - basista ♥ Ostatnio pokochałam dźwięk basu, szczególnie w piosenkach happysadu. Masakra
Jarosław Dubin -nasz poniedziałkowy solenizant. Wg. mnie jest jednym lepszych z perkusistów w Polsce.. -na pewno moim ulubionym. Świetny jest ♥
Dodatkowo zespół wspomaga na trąbce i klawiszach Daniel Pomorski
Podoba wam się happysad?
Jak już pewnie widziałaś na moim blogu: UBÓSTWIAM!!! ♥♥♥♥♥
OdpowiedzUsuńnie słyszałam piosenki, ani nawet zespołu i teraz wiem co straciłam:)
OdpowiedzUsuń