Hej :) Wczoraj spotkałam się na blogu pewnej dziewczyny z tą piosenką. Od razu mi się spodobała ♥.
Myślę,że jeśli lubicie muzykę rockową i w ciągu karnawału wprost roznosi was, żeby np. potańczyć czy pokrzyczeć z muzyką w szybszym tempie ,to to jest coś idealnego.
Ja przez kilka godzin nie mogłam się od niej uwolnić ( i nadal jej słucham). Aż chciałoby się zaśpiewać razem z wokalistą :
"I'm falling in love with your favourite song
I'm gonna sing it all night long
I'm gonna dance with somebody
Dance with somebody
Dance, dance, dance"
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz