środa, 9 stycznia 2013

Mando Diao - Dance With Somebody

Hej :) Wczoraj spotkałam się na blogu pewnej dziewczyny z tą piosenką. Od razu mi się spodobała ♥.
Myślę,że jeśli lubicie muzykę rockową i w ciągu karnawału wprost roznosi was, żeby np. potańczyć czy pokrzyczeć z muzyką w szybszym tempie ,to to jest coś idealnego.
Ja przez kilka godzin nie mogłam się od niej uwolnić ( i nadal jej słucham). Aż chciałoby się zaśpiewać razem z wokalistą :

"I'm falling in love with your favourite song
I'm gonna sing it all night long
I'm gonna dance with somebody
Dance with somebody
Dance, dance, dance"


Mam nadzieję ,że wam się spodoba :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz