poniedziałek, 11 lutego 2013

"Skarby"- czyli dobre,bo polskie :)

Ostatnio kolega przypomniał mi o "Starym, dobrym, polskim" rapie.

Szczerze powiedziawszy to rap znam tylko trochę i nie jestem wierną fanką,ani specjalistką w tej dziedzinie muzyki, jednak jest kilku raperów których sobie cenię.

Jednym z nich jest Doniu, a przynajmniej "stary Doniu" i "stary Liber" ponieważ to co teraz prezentuje Liber, a to co widzę chociażby w "Skarby" odbiega od siebie i to bardzo.

Co mi się podoba w tej piosence ? Myślę, że głosy raperów.. przesłanie, muzyka..melodyjność, i dobry tekst, a to ostatnie w rapie cenie najbardziej..


"Gdy zbudzi nas dźwięk potłuczonego szkła
Gdy przejdą fosę i dorwą się do bram
Mamy coś czego nie zabiorą nam
Gdy wzrok przesłoni gęsta mgła
Mamy swoje skarby
Mamy coś czego nie zabiorą nam"



Macie może swoje ulubione rapowe kawałki ? Może polecicie coś fajnego ? ...
Piszcie ! .. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz