Widzę znów kolejny upadek człowieka
Wiem, że niezbadane są wyroki Boskie
Coś mi każe w miejscu stać, a mój czas ucieka
Ja jestem tu, zajęty milionem myśli
Ja jestem tu, kiedy dookoła odbywa się wyścig"
Mi osobiście spodobała się ta piosenka. Dobry tekst z przesłaniem, świetne głosy Bednarka i Gutka, muzyka nastrojowa, dopełniająca całość. Super.
A Wam jak się podoba ?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz