Ja jednak zamierzam się skupić na innym jej utworze, który nosi tytuł"Zanna"
Co do samej piosenki- stwierdzam, że nie ma ona poweru.. jest trochę melancholijna, jednocześnie ma coś w sobie co nie pozwala się od niej oderwać. Słyszalny "bit" i głos Selah Sue nadaje tej piosence klimatycznego nastroju. Wszystko razem tworzy spójną całość i jak już wspomniałam od piosenki nie można się oderwać.. (przynajmniej ja przez długi czas nie mogłam).
Podobno cała płyta jest bardzo ciekawa , jednak nigdy nie starcza mi czasu, żeby ją w całości posłuchać. (Chociaż z tych kilku, które słyszałam to "Zanna" najbardziej do mnie trafiła-w sumie jeszcze "Crazy Sufferin Style" jest bardzo fajna).
uwielbiam piosenkę "This World" jest genialna:D całkowicie zgadzam się z Twoją opinią na temat tej piosenki:D podoba mi się jej głos:D dzięki za obserwowanie:D
OdpowiedzUsuńUwielbiam obie piosenki *.* A Selah ma ma zarąbisty głos i mimo, że "nie ma poweru"... to sądzę, że jest wyśmienita ;)
OdpowiedzUsuń